preloder

+48 12 413 85 50

O NAS    OFERTA    CENNIK    GALERIA    KARIERA    KONTAKT

Manicure

Manicure klasyczny

Zdrowe i zadbane dłonie to podstawa współczesnej kobiety. Zabieg manicure klasyczny, który oferujemy w naszym gabinecie obejmujący następujące kroki: dezynfekcję dłoni, opiłowanie paznokci pilnikiem jednorazowym, kąpiel wodną z dodatkiem płynu zmiękczającego, usunięcie skórek z wałów okołopaznokciowych.

Manicure SPA

W zabiegu manicure spa wykorzystujemy dodatkowo odżywkę, która skutecznie pielęgnuje dłonie. Zabieg rozpoczynamy od nałożenia peelingu złuszczającego martwy naskórek, w celu oczyszczenia skóry dłoni. Następnie na skórę nakładamy głęboko nawilżającą i odżywczą maskę. Dłonie zawijamy w folię i rękawice. Dodatkowo na zakończenie nakładamy krem masując dłonie. 

Manicure hybrydowy

Zabieg Manicure Hybrydowy łączymy z manicure klasycznym lub SPA łącząc go z nałożeniem trwałego, nieszkodliwego dla paznokci lakieru światłoutwardzalnego czyli tzw. Hybrydą. Metoda ta w ciągu ostatniego czasu zyskała na całym świecie miliony zadowolonych klientek. Najważniejszymi zaletami tej metody malowania paznokci jest: cienki wygląd lakieru, długi czas utrzymywania się lakieru oraz efekt połysku. Dzięki manicure hybrydowemu Twoje dłonie będą zadbane a paznokcie pełne blasku i odporne na wszelkie odpryski lub zarysowania. 

Modelowanie i przedłużanie paznokci metodą akrylo żelową

Zabieg modelowania paznokci to zarówno wydłużanie płytki paznokci jak i ich kształtowanie. Do zabiegu wykorzystuje się specjalny żel, dzięki któremy możemy sprawić iż paznokcie są dłuższe a także ukształtowane do pożądanej formy (np.: owal, szpic, kwadrat, migdał). Po ukształtowaniu paznokci nakładamy wybrany kolor lakieru. Atutem tej usługi jest bogactwo kolorów i niezwykła trwałość nieosiągalna w przypadku naturalnych paznokci. Manicure akrylo żelowy zaleca się uzupełniać co około 3 tygodnie.

Umów się na wizytę

14 + 4 =